Logo Kurier Iławski

Pierwsza strona
INFORMACJE
Opinie
Kurier Zdrowia i Urody
Papierosy
CENNIK MODUŁOWY
Ogłoszenia drobne
Ogłoszenia modułowe
Stopka
Wyszukiwarka
FORUM

INFORMACJE
Znowu podwyżka za wywóz śmieci
Nowa sekretarz miasta Iławy
Hulajnogi blokują miasto
Kto wreszcie zlikwiduje szlabany?
Kolejna porodówka zlikwidowana
Szef zapłaci za zmarłego pracownika
Koniec ery Adama Żylińskiego
Zabił ją narkotyk
Odeszła legenda sportu
Nie żyje Aleksandra Zecha
Iga Świątek i Agnieszka Radwańska polubiły Iławę
Droższe bilety autobusów miejskich
Czy ktoś kradnie nawet woreczki na psie kupy?
Paszport wyrobisz w Iławie!
Czy przewodniczący Brzozowski straci mandat?
Znany muzyk jazzowy oskarżony o pedofilię
Remont mieszkania ITBS. Chciałam tylko normalności.
Znaleziono zwłoki kobiety
Dziecko zmarło w Dzień Dziecka
Pierwsza sesja i już podwyżka zarobków burmistrza
Więcej...

2016-01-27

Burger NIE z mikrofalówki


Czy można z jednego miasta do sąsiedniego jechać tylko po to, żeby skosztować... burgera? Jest takie miejsce w Iławie, do którego przejeżdżają ludzie specjalnie z Kwidzyna, Ostródy czy Olsztyna. Są tacy smakosze, którzy za wyśmienicie przyrządzoną wołowinę daliby się... pokroić!

Wbrew obiegowym opiniom, burger przygotowany z odpowiednich składników może być źródłem energii, witamin i składników odżywczych. Tej gorszej strony przyrządzania burgera można uniknąć. Kluczem do sukcesu są odpowiednie składniki oraz sposób przygotowania samego burgera.

Zgodnie z ideologią slow food, jak najwięcej składników burgera powinno pochodzić z jak najmniej przetworzonych produktów. Najwyższej jakości składniki są podstawą niezapomnianych doznań i ucztą dla zmysłów.

– Każdy, kto chociaż raz spróbował naszego burgera, z wielką przyjemnością wraca do nas – mówi Damian Szulowski właściciel Burgerowni. – Mamy klientów nie tylko z Iławy. Smakosze amerykańskiego przysmaku przyjeżdżają do nas z odległych miejscowości takich jak Kwidzyn, Olsztyn czy Ostróda.

Klienci mają możliwość zjedzenia burgera, który przygotowywany jest na ich oczach z najlepszych produktów.

– Klienci chętnie śledzą proces przygotowania – opowiada właściciel. – Mogą zdecydować o stopniu wysmażenia wołowiny, wielkość porcji oraz dodatków. Wychodzi z tego świetna zabawa! Dużą popularnością cieszą się frytki, oczywiście własnej produkcji.

Do przygotowania burgerów nie używa się żadnych polepszaczy smaku i zapachu.

– Jak najwięcej produktów staramy się przygotować sami – wyjaśnia Damian Szulowski. – Codziennie sami wypiekamy świeże bułki. Mięso z którego przygotowujemy steki kupujemy tylko od sprawdzonych dostawców. W każdym burgerze są świeże warzywa i sosy, które także sami przygotowujemy.

BURGER MIESIĄCA

Stało się już tradycją, że co miesiąc w Burgerowi pojawia się nowy burger, a jego nazwę proponują sami klienci.

– Skład burgera miesiąca staramy się dostosować do aktualnej pory roku lub innych okoliczności – mówi właściciel Burgerowni. – Dlatego w sezonie letnim wśród dodatków można było znaleźć owoce. Pamiętam, że klientom bardzo smakował burger na przykład z truskawkami. Dbamy również o to, aby wśród składników znalazły się dodatki typowo amerykańskie, czasami są one nie znane w Polsce.

Typowym amerykańskim dodatkiem jest „pulled pork”. Jest to czesana wieprzowina pieczona w temperaturze poniżej 100 stopni Celsjusza przez 12 godzin i marynowana w coca-coli.

– Mięso przygotowane w ten sposób jest bardzo delikatne i soczyste, po prostu miód na podniebienie – tłumaczy Damian Szulowski. – Ciekawostką wśród dodatków są sosy bezglutenowe, bez tłuszczu i cholesterolu.

Nazwę dla burgera miesiąca proponują osoby, które pragną wziąć udział w zabawie poprzez zamieszczenie swojej propozycji w komentarzach na profilu Burgerowni w portalu Facebook.

– Zachęcam do śledzenia naszego profilu na Facebook’u tam na bieżąco informujemy o wszystkich naszych konkursach – zaprasza do wspólnej zabawy właściciel. – Do wygrania oczywiście są burgery. Autor wybranej nazwy otrzymuje od nas zaproszenie na dwa burgery miesiąca. Kilka dni temu ogłosiliśmy wyniki konkursu na nazwę największego burgera w mieści, został nim „Bydlak”, który ma około 25 cm wysokości.

KEKEMEKE

Jako jedyni w mieście bierzemy udział w programie lojalnościowym kekemeke. Aby firma mogła wprowadzić ten program dla swoich klientów musi spełnić określone warunki.

Najważniejszym kryterium jest wysoka jakość produktu i obsługi klienta.

– To aplikacja dla posiadaczy smartfonów, dzięki której można zbierać pieczątki i wymieniać je na nagrody – wyjaśnia Damian Szumowski. – Za każde wydane u nas 15 zł otrzymuje się jedną pieczątkę. Po zebraniu ośmiu pieczątek, klient otrzymuje bonus o wartości 15 zł do realizacji w naszej Burgerowi.

BEATA ŁUKASZEWSKA




BUŁA & BURGERS
Iława, ul. Sobieskiego 14
„Stary Spichlerz” nad Małym Jeziorkiem
kom. 790-427-926
pn-cz 12-21, pt-sb 12-22, nd 12-21






Iława, Stary Spichlerz.
Wejście do „BUŁA & BURGERS”






Damian Szulowski i Urszula Kobylska
dodają sosy bez glutenu, bez tłuszczu i bez cholesterolu.






Damian Szulowski osobiście dogląda grilla






BURGEROWNIA to jedzenie
przygotowywane pod okiem klienta





  2016-01-27  

Z komentarzami zapraszamy na forum
Wróć   Góra strony
106629703



REDAKCJA:
redakcja@kurier-ilawski.pl


Zaproszenia: co, gdzie, kiedy?
informator@kurier-ilawski.pl


Biuro Ogłoszeń Drobnych:
ogloszenia@kurier-ilawski.pl


Biuro Reklamy:
reklama@kurier-ilawski.pl


Kronika Towarzyska:
kronika@kurier-ilawski.pl






Pierwsza strona | INFORMACJE | Opinie | Kurier Zdrowia i Urody | Papierosy | CENNIK MODUŁOWY | Ogłoszenia drobne | Ogłoszenia modułowe
Stopka | Wyszukiwarka | FORUM | 
E-mail: redakcja@kurier-ilawski.pl, reklama@kurier-ilawski.pl, ogloszenia@kurier-ilawski.pl
Copyright © 2001-2024 - Kurier Iławski. Wszystkie prawa zastrzeżone.